Derkovits Foci Kupa

Derkovits Foci Kupa

Idén első alkalommal rendezték meg a Derkovits Ovis Focikupát, melyre meghívták a környező óvodákat, többek között minket is. Az általános iskola udvarán felépült egy műfüves focipálya, melynek ünnepélyes átadásával kezdődött a program.

Ezután birtokba vették a pályát a gyerekek. A csoportmérkőzéseken 6 kis “Brenneres” mutathatta meg, mit tud. Hivatalosan nem volt eredményhirdetés,hiszen nem ez volt a lényeg, de köztünk szólva dobogós helyezést értek el gyermekeink. Mindegy gyerkőc kapott egy ajándékcsomagot: füzetet, oklevelet, kis labdát, de ami mindennél fontosabb, aranyérmet! Meccsek között az iskolás gyerekek készítettek harapni valót és innivalót, így a focisták tudták az energiát pótolni. Ezúton is köszönjük a Derkovits Gyula Általános iskolának, hogy egy remek, mozgásban és izgalomban gazdag délutánt töltöttünk el náluk!