Herényi virágút 2024. - Kertépítés

Jubileumi 20. Herényi Virágút A már évek óta visszatérő programelem, az Óvodás kertépítő verseny idén is meghirdetésre került, a téma pedig a Herényi Virágút volt. Óvodánkból idén 2 csoport a Katica és a Csodabogyó nevezett be az óvodás kertépítő versenyre. Az óvodások által készített műveket a Herényiek Háza udvarán lehetett megtekinteni és szavazni rájuk a Virágút ideje alatt. A Virágúton családjaink, ismerősök lelkesen szavaztak kertjeinkre.Az eredmény kihirdetésére vasárnap délután került sor. Örömünkre

Egy „Boldog – nap”

A hagyományokhoz híven április utolsó napján a Boldog Brenner János Óvoda apraja-nagyja intézményük névadójára emlékezett.  A szervezők egy olyan programot álmodtak meg, ahol a gyerekek a meghívott vendégekkel együtt önfeledten, játékosan, de mégis mély lelki tartalmakban gazdagodva idézhették fel névadójuk alakját, illetve ünnepelhették a nagy óvodai közösség összetartó erejét. Ezen a napon megvalósult az a jézusi mondat is, hogy „ahol ketten vagy hárman összegyűlnek az én nevemben, ott vagyok közöttük.”

Föld napja 2024

A Föld napjàhoz kapcsolódva, a Nap csoport kiskertjébe , sok- sok szép növény került elhelyezésre, a gyerekek és a csoportban dolgozók àltal. 🥰🫛🥬🍅🧅🌺🌸🌍 Zöldség palántokat is ültettünk, melyeket tavasszal és kora nyáron szeretnénk majd betakarítani és megkóstolni. A virágokban pedig gyönyörködni tudunk nap mint nap mikor az udvarra megyünk. Szeretnènk nyomon követni idén is a növények fejlődését és gondoskodni róluk. ❤️ Nagy- Dala Erika (óvodapedagógus)