Karácsony 2018.

2018. december 19-én a hollán utcai telephelyen összegyűlt a Boldog Brenner János Óvoda összes gyermeke és dolgozója, hogy közösen megünnepeljék Egyházunk egyik legszebb és legszeretetteljesebb ünnepét, a kis Jézus születését, a Karácsonyt.

Szeretettel hívtuk és vártuk Császár István Atyát ünnepségünkre, bízva abban, hogy számára is örömteli, boldog perceket szerezhetünk. Minden csoport verssel és énekkel, a Halacska csoport pásztorjátékkal készült a fa alá ajándékként, a kis Jézus születésére emlékezve.  A szívvel, lékekkel készülő gyermekek nem maradtak ajándék nélkül, melyeket az ünnepség végén Pintérné László Ildikó Óvodavezető és Császár István Helynök Úr adták át számukra. Az ünnepség végén egy utolsó közös énekkel köszöntük meg egymásnak és a Jó Istennek az együtt töltött szeretetteljes perceket, s „Áldott, békés, boldog Karácsonyt” kívánva búcsúztunk el egymástól.

Pungor Julianna